עורך דין נזיקין בצפון

Lawyer is providing information about the client's trial at the lawyer office.

כאשר קורה מקרה של פציעה בתאונת דרכים, תאונת עבודה או נפילה, האדם זקוק לסיוע של עורך דין נזיקין, כדי לבצע את הפעולות הנכונות מול הגורמים הרלוונטיים.

ליווי משפטי

כל מה שקשור לנושא תביעת נזיקין הוא מורכב וסבוך ולכן עורך דין נזקין בצפון שמתמקצע בתחום זה נפגש עם הלקוח ושומע את כל פרטי המקרה. הוא חוקר את המקרה לפרטי פרטים, גם את הדברים שנראים שוליים ולא רלוונטיים, כדי להבין את השתלשלות העניינים שהובילו לפציעה.

לאחר הבנת המקרה באופן מעמיק, עורך הדין מחליט על האסטרטגיה הנכונה, כדי להצליח בתביעה המשפטית.

מהותה של תביעת נזיקין

תביעת נזיקין מורכבת בעיקר מתחשיבים פיננסיים אשר מכמתים בכסף את העלויות הלא צפויות של האדם שנפצע. יש עלויות שהן בטווח הזמן הנוכחי כמו לדוגמה תרופות, רכישת ציוד עזר, סיוע של מטפלת על כל הכרוך בכך מבחינת שכר, תשלומי הבראה, חופשות, ביטוח, פיצויים ועוד. בנוסף לכך יש עלויות לטווח הרחוק וזאת אם רואים שהמצב מחמיר מיום ליום. קיימת סבירות גבוהה שיהיה צורך במטפלת שתשהה עם המטופל 24 שעות ביממה, עלויות של טיפולים, תרופות, ציוד רפואי ועוד.

אובדן כושר עבודה

במקרים רבים עורך דין נזיקין בצפון מגיש תביעה שכוללת גם את סעיף אובדן כושר עבודה. הסיבה לכך היא שאדם שניהול אורח חיים נורמטיבי נפצע ועקב כך הוא לא יכול לשוב ולעבוד כפי שעבד עד עתה והרוויח משכורת לפרנסת משפחתו. בהתאם לחומרת המקרה יש לקוחות ששבים למשרה חלקית ואז יש פגיעה מהותית ברמת ההשתכרות שלהם. יש לקוחות אחרים שאינם יכולים לעבוד כלל ולכן אין להם הכנסה לחלוטין בעקבות הנסיבות.

בתביעה של אובדן כושר עבודה, עורך דין נזיקין בצפון מבצע תחשיבים שמורכבים מסעיפים שהם השכר, הזכויות הסוציאליות, ההטבות. וגם אובדן האפשרות להשתכר שכר גבוה יותר שהעובד היה אמור לקבל עם כניסתו לתפקיד בכיר יותר שהובטח לו ועוד.

התמודדות עם המוסד לביטוח לאומי

במקרים של פציעה, האדם הפצוע אמור לקבל קצבה זמנית או קבועה בהתאם לחומרת המקרה. לא אחת בוועדה הרפואית מאשרים לו שיעור נכות שהוא נמוך ממה שהוא אמור לקבל. לכן עורך דין נזיקין בצפון מייצג אותו מול חברי הוועדה, מעביר את מלוא ההוכחות כולל חוות דעת רפואית מרופא בכיר בתחום זה ובדרך זו התובע יקבל קצבה חודשית, על פי שיעור הנכות המגיע לאור מצבו הרפואי הקשה.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן