קורסי עזרה ראשונה – טווח מחירים

First aid in the pool

אין עוררין על כך שקיימת חשיבות רבה לכך שלתושבים רבים בישראל יהיה ידע בכל מה שקשור לעזרה ראשונה, כדי שבעת הצורך יוכלו לסייע במקום בו קיים צורך מידי בהגשת עזרה ראשונה.

קורסים להעשרת בידע בנושא עזרה ראשונה

קיימות כמה אופציות ללמוד קורסי עזרה ראשונה. יש קורסים המתבצעים און ליין וכך משתתפי הקורס מקבלים ידע רב בשעות של הלמידה ומבינים את כל המערך ואת כל האופציות של הסיוע הראשוני שהוא קריטי כשמגיעים למקום שהתרחשה בו תאונת דרכים, פיגוע או כל אירוע קשה אחר.

למידה במקומות העבודה

אחת האופציות המוצלחות ביותר היא קיום של קורסי עזרה ראשונה במקומות העבודה. בדרך זו מרכזים כמות של עובדים ומלמדים אותם יחד הן תיאורטית והן מעשית את כל הנושא של עזרה ראשונה על כל רבדיה כדי שאם ייתקלו בבעיה בדרך, הם יידעו כיצד לטפל בה. בכל מקום עבודה יש ריכוז גדול של עובדים צעירים ומבוגרים ולכן אפשר לאסוף אותם באולם וללמד אותם בכל מפגש תחום אחר הקשור לכך. בדרך זו מצליחים להעביר את המסר לקבוצות גדולות בקרב האוכלוסייה.

סוגי הקורסים ללמידה

קיימים קורסים שהם בסיסיים ואחרים שהם מורחבים. לפני העברת הקורס מתבצעת בדיקה ראשונית של רמת הידע של העובדים. אם רובם מכירים את הבסיס, אפשר לנווט אותם לקורס של ריענון הנתונים או לקורס מתקדם. עובדים רבים הם אנשי מילואים ולכן הם עוברים מדי פעם ריענון של הידע בצבא כך שיש להם ידע רב. החיזוקים לעובדים הללו יהיו בנישות ספציפיות.

זוויות הראייה של מקומות העבודה

במדינה כמו ישראל וגם כשמטיילים בעולם הרחב, תמיד עלולות לצוץ הפתעות שהן אינן חיוביות. לכן בתפיסת העולם של מקומות עבודה רבים, זה הזמן עבור העובדים ללמוד ולהעשיר את הידע שלהם.

למידה במיקום מרכזי בעיר

מי שמעוניין בכך, יכול להגיע למיקומים ספציפיים במרכזי הערים שבהם מעבירים קורסי עזרה ראשונה אשר פתוחים לציבור הרחב. העלויות נקבעות על פי סוג הקורס, אך בגדול מדובר בסדר גודל של מאות שקלים בלבד לקורס.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן