רופא שיניים בראשון לציון

רופא שיניים בראשון לציון

אדם אשר זקוק לטיפול בשיניו מעוניין להגיע לקליניקה מקצועית שיש בה רופאי שיניים מיומנים אשר מטפלים בכל הנושא של טיפול בשיניים.

ביקור במרפאה

הדרך הנכונה ביותר היא לקבל מקרובי משפחה או מחברים המלצות על רופא שיניים בראשון לציון שהוא איכותי. אם הם היו מרוצים מהטיפול בקליניקה ספציפית, הם ימליצו גם לאחרים להגיע למרפאה זו, עבור כל הטיפולים הנחוצים בחלל הפה.

ביקורת על מצב השיניים

כדי לשמור על שיניים תקינות, ההמלצה היא להגיע אל רופא שיניים בראשון לציון אחת לחצי שנה ולבצע ביקורת של חלל הפה. לאחר עריכת צילומים במקום, הרופא יעדכן את הלקוח אם הכול תקין או שיש לבצע טיפולים שונים כמו סתימות, טיפולי שורש, עקירה של שיניים, גשר חדש וכו'.

טיפולי שיניים מקיפים

כאשר מסתבר שיש לבצע טיפולי שיניים, כדאי לבצע אותם ללא דיחוי וזאת כדי שהמצב לא יהיה גרוע יותר. רופא שיניים בראשון לציון קובע את תוכנית העבודה וזאת על פי הדחיפות. כך קובעים סדרה של טיפולים ובכל אחד מהם מקדמים את התהליכים הנדרשים. מבצעים את כל הסתימות וטיפולי השורש אשר כל אחד מהם נמשך לאורכם של שניים או שלושה טיפולים.

בנוסף לכך מטפלים במידת הצורך בנושא הזמנת והתקנת גשר חדש שיחבר כמה שיניים זו לזו. קיימת חשיבות ליצור אחידות בנראות של השיניים ולכן מחליטים על הגוון של השיניים, כדי שלא יהיה אפשר להבחין בכך שמדובר בגשר מלאכותי.

שיננית לניקוי השיניים

אחת לחצי שנה חשוב לבצע ניקוי מקצועי של השיניים וזאת באמצעות העבודה של השיננית. היא מנקה באמצעות חומרים ייעודיים את כל אחת מהשיניים וזאת כדי להוציא שאריות מזון שלא יצאו באמצעות צחצוח נורמטיבי של השיניים. במהלך הטיפול היא מסירה כתמים של ניקוטין, קפה, אבנית ועוד ולכן לאחר הניקוי השיניים נראות לבנות וצחות.

טיפולים מיוחדים בשיניים

יש מצבים שבהם יש לבצע טיפולים ייחודיים בשיניים כמו לדוגמה, טיפול בחניכיים כדי שיאחזו כראוי את השיניים וגם השתלת שיניים כדי לשמור על מראה אסתטי של חלל הפה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן