רופא שיניים בקריות

Medical center

רופא שיניים

כל אדם מודע לצורך בהגעה אחת לחצי שנה לרופא השיניים. זה מתחיל מתקופת הילדות שבה כל ילד מגיע לבדיקה כדי לראות שהכול תקין בשיניו. יש מקרים שבהם הילדים זקוקים לטיפולים קטנים או גדולים הכוללים סתימות או טיפולי שורש. המטרה היא לטפל בכך מוקדם ככל האפשר כדי שלא תתפתח עששת בשיניים לאור החיידקים שיצטברו בחלל הפה.

יש ילדים שמצליחים לשבת על הכיסא של רופא השיניים ולעמוד בכל הטיפולים הנדרשים, אף על פי שזה לא פשוט עבורם. ילדים אחרים מתקשים לסבול את הכאבים ואת הפעילות של המכשירים השונים ולכן רופא שיניים בקריות נעזר במקרים האלו בגז צחוק. מדובר בגז שמרגיע את הילדים וכך הם לא מרגישים את הכאבים ואת חוסר הנוחות בעת הטיפול.

טיפול תקופתי אצל רופא שיניים

בבגרותו כל אדם מעוניין להגיע אל רופא שיניים בקריות שהוא איש מקצוע מעולה. הדרך היעילה ביותר היא לשאול קרובי משפחה וחברים לאיזו מרפאה הם מגיעים. כשיש המלצה טובה, מגיעים לקליניקה בידיעה שמדובר ברופא שיניים איכותי שמבצע את כל הטיפולים הנדרשים על הצד הטוב ביותר.

ההמלצה היא להגיע לרופא שיניים אחת לששה חודשים וכך לאורך כל השנים מתבצע מעקב צמוד. במידת הצורך רופא שיניים בקריות יבצע גם צילומים וכך אם הוא יראה שיש חור קטן או גדול הוא יבצע את הטיפול הנדרש, סתימות, או טיפולי שורש.

ידע מקצועי של רופאי השיניים

רופאי השיניים למדו שנים רבות ומעבר לכך הם מגיעים מעת לעת להשתלמויות מקצועיות וזאת לאור הטכנולוגיות החדשות והקדמה שהגיעה גם לתחום זה. כך הם לומדים על שיטות חדשניות ברבדים השונים של העבודה שלהם שכוללים מכשור חדשני כמו לדוגמה מכשיר לייזר לטיפול בכיסים שנוצרים בחניכיים, מכשיר לייזר אחר שמיועד להלבנת השיניים ויוצר שיניים לבנות כשלג.

אחד המהלכים החשובים של רופא שיניים בקריות הוא ביצוע השתלות שיניים. בתחום זה הייתה פריצת דרך משמעותית ביותר בשנים האחרונות וכעת יש אפשרות לבצע היערכות הכוללת עקירה של כל השיניים שאינן תקינות ולאחר מכן לבצע השתלת שיניים ביום אחד או לאורך כמה טיפולים. זאת על פי ההעדפות של הלקוח וההמלצה המקצועית של רופא שיניים בקריות, לאור שיטת העבודה המועדפת עליו וזו שמתאימה יותר לכל לקוח.

במהלך זה משתמשים באביזרים חדשניים כמו שתלים וברגים שמובילים לתוצאות יפות והלקוחות מאד מרוצים מהמראה החדש שלהם.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן