רופא שיניים בחיפה

Medical team workers examining a medical report

רופא שיניים

יש לקוחות שמגיעים לבדיקה אחת לתקופה אצל רופא שיניים בחיפה. אך יש גם לקוחות אחרים שמגיעים בעקבות פגיעה בשיניים לאחר תאונת דרכים, תאונת עבודה, נפילה ברחוב או בבית הספר ועוד. לאור זאת מדובר בטיפולים ייחודיים המצריכים בשלב ראשון צילומים מוקפדים ומדויקים של כל חלל הפה. רק לאחר מכן יחליט רופא שיניים בחיפה על המהלכים שיש לבצע.

שימור מבנה הפה

המבנה של הפה והנראות של כל השיניים הם סמלו של כל אדם והדבר מייחד ואף מזהה אותו. לכן כאשר יש פגיעה כלשהי בשיניים המגמה היא לעשות כל שניתן כדי שהנראות של הפה בעתיד תהיה דומה ככל האפשר לנראות הפה בעבר. רופא שיניים בחיפה בוחן את המראה הכללי שהיה בעבר על פי צילומים קודמים של הילדים או של המבוגרים ובהתאם לכך הוא בונה תוכנית עבודה. באופן טבעי הצורך עבור כל אדם הוא אחר ולכן התוכנית היא פרטנית.

כתרים בשיניים

כאשר השיניים נשברות או הן סדוקות, יש כמה פעולות שמבצע הרופא וזאת על פי הצורך. יש מקרים שבהם אפשר להציל את השיניים אך יש לבצע בהן סתימות או טיפולי שורש, יש מקרים אחרים שאין ברירה אלא לעקור את השיניים ולבצע השתלת שיניים. אחת התופעות השכיחות ביותר היא הצורך בהתאמה והלבשה של כתרים ובמיוחד בשיניים הקדמיות. זאת כיוון שכאשר כל אדם פותח את פיו הדבר הראשון שרואים הוא את שיניו הקדמיות ולכן יש לכך חשיבות אסתטית ממדרגה ראשונה וגם לנוחות מקסימלית בעת האכילה והלעיסה.

כאשר בוחרים את הכתרים בוחנים את הגוונים השונים הקיימים וזאת כדי לבצע התאמה מיטבית לשיניים הקיימות. בדרך זו יוצרים רציפות של הגוונים של השיניים באופן אחיד בחלל הפה. המטרה היא שהשיניים עם הכתרים לא יבלטו.

תשלומים על ידי חברות הביטוח

רופא שיניים בחיפה מטפל גם באמצעות הסדרי תשלומים עם חברות הביטוח. לקוחות שיש להם ביטוח בריאות ייעודי לנושא רפואת השיניים זכאים לתשלום מלא או חלקי, על פי הפוליסה שלהם מחברת הביטוח ולכן רופא השיניים מגיש לגורמים הרלוונטיים את המסמכים הנדרשים on line  וכך הלקוח אינו צריך לשלם וחברת הביטוח מבצעת תשלום באופן ישיר לרופא השיניים.

כשמדובר בתאונת עבודה או תאונת דרכים, הנפגע תובע את חברת הביטוח של המעסיק או של הרכב הפוגע ובהתאם להתנהלות בין הצדדים הוא מקבל תשלום בגין שירותי המרפאה.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן