קלנועית מתקפלת: פתרון מצוין לבעיות ניידות

Happy couple with disabled man hanging around at urban city background

קלנועית היא כלי רכב קטן שמאפשר לפתור בעיות ניידות. הקלנועית בדרך כלל נמצאת בשימוש בקרב אנשים מבוגרים שסובלים מקשיים שונים בהליכה, והיא זו שמאפשרת להם להתנהל בצורה נוחה יותר. אחת הבעיות שיכולה להיות בקלנועית קשורה לאחסון שלה, דבר שלא תמיד מתאפשר בצורה נוחה. אנחנו כאן כדי להציג לכם פתרון לבעיה הזו.

קלנועית חשמלית

קלנועית היא כלי רכב קטן שמאפשר לנוע בדרכים במהירות סבירה. הקלנועית פועלת באמצעות סוללה חשמלית, ואת ההטענה שלה ניתן לעשות בכל שקע חשמלי קלאסי. לקלנועית יש מספר יתרונות שהופכים אותה להיות כל כך פופולרית בקרב מוגבלי ניידות. קלנועית קטנה יכולה לנסוע גם ברחובות צרים, או במקומות שבהם כלי רכב לא יכולים לעבור.

הקלנועית לא דורשת רישוי מיוחד או תשלום מעבר לקנייה הראשונית שלה, והיא כלי רכב זול במיוחד. הנסיעה בה שקטה, לא מזהמת את הסביבה, ובאופן כלי מדובר על פתרון מצוין לבעיות תנועה. עם זאת, לעיתים עלול להיות קושי באחסון של קלנועית חשמלית, גם כשהיא קלנועית קטנה כיון שהגודל שלה הוא לא כזה שתמיד אפשר להכניס לתוך בית.

קלנועית מתקפלת

קלנועית מתקפלת היא קלנועית שבנויה בצורה כזו שניתן לקפל אותה לתוך עצמה. כיום קיימת בשוק  קלנועית מתקפלת לצורת מזוודה, וכך גם ניתן לשאת אותה בצורה קלה יותר. ברגע שהקלנועית מתקפלת מקום האחסון שהיא תופסת הוא קטן הרבה יותר, וכמובן ניתן להעביר אותה ממקום למקום באמצעות רכב רגיל ללא צורך בהובלה מיוחדת. למידע נוסף וצפיה מגוון רחב של קלנועיות מתקפלות היכנסו לאתר רכבי אמירים: https://www.kalnoitstar.co.il/.

תקציב לקניית קלנועית

בבחירה של קלנועית מתקפלת לצורת מזוודה, חשוב קודם כל להבין מה התקציב שעומד לרשותכם עבור הקלנועית. המחיר של הקלנועיות משתנה והוא תלוי בגודל של הקלנועית, בחברה שמייצרת אותה, בטווח הנסיעה ועוד. כמובן שאין צורך לקנות דווקא את הקלנועית היקרה ביותר, אולם יחד עם זאת כדי לבחור בקלנועית איכותית שתשרת אתכם לזמן רב, גם אם מחירה גבוה יותר.

ביטוחים ורישיונות של קלנועית

עבור קלנועית אין צורך ברישיון נהיגה, וכל אדם שכשיר רפואית יכול לנהוג בקלנועית במקומות המותרים לכך. ביחס לביטוחים, אין צורך בביטוח חובה עבור קלנועית וכמובן שהיא לא צריכה לעבור מבחני רישוי. עם זאת, חשוב לציין שנהג הקלנועית יכול להיות מחויב בנזקים שאותם גרם במהלך הנסיעה, בדיוק כמו החיוב של כל אדם בנזק שבאחריותו.

קלנועית לשומרי שבת

גם עבור שומרי שבת, יש דרכים שבהן ניתן לעשות שימוש בקלנועית גם לשבת. מכון צומת מתקין בקלנועיות פיקוד שבת, שמאפשר גם לאנשים שומרי שבת להנות מכל היתרונות שיש לקלנועית להציע.

לסיכום, קלנועית היא כלי נהדר שמאפשר גם למי שמוגבלים בתנועה לפתור באופן חלקי את בעיית הניידות. כיום יש קלנועיות שניתן לקפל לצורה של מזוודה וכך ניתן לשאת את הקלנועיות בקלות, להכניס אותן לתוך רכב או מעלית, ולפתור את בעיית האחסון שקיימת בקלנועיות גדולות יותר.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן