מהו קורס מע"רים

An accident of a man worker at the construction site.

קורס מע"רים הוא קורס מקצועי בנושא עזרה ראשונה. הקורס מועבר במקומות שונים וגם באמצעות קורסים on line  .

השימוש בקורס מע"רים

קורס מדריכי עזרה ראשונה הוא קורס נרחב וחשוב ביותר עבור כל אדם. אי אפשר לדעת באיזו סיטואציה ייתקל אדם בצורך בהגשת סיוע של עזרה ראשונה. זה יכול לקרות בבריכת השחייה, ברחוב ובכל מקום אחר.

לכן קיימת חשיבות רבה ללמוד תחום זה כדי לדעת כיצד לנהוג במצבים קשים שבהם אפשר להציל חיים בזכות תושייה וידע מקיף בנושא עזרה ראשונה.

תחומי הלמידה בקורס מע"רים

קורס מע"רים מקיף את כל הידע שזקוק לו מי שעוסק בתחום העזרה הראשונה, זה מתחיל בידע פיזיולוגי על כל איברי גוף האדם וממשיך במידע על המחלות השונות, תרופות, סוגים של פציעות כמו נפילות, כוויות ואופן הטיפול בכל אחת מהן. הכשות, קיבוע במקרה של חשש לנקע או שבר ברגל, ביד ומהן אופציות הטיפול עד ההגעה למוקד הרפואי.

נושא חשוב נוסף הוא אופן השימשו במכשיר דפיברילטור אשר מציל חיים במקרה של דום לב כיוון שהוא מאפשר ללב לחזור לפעולה תקינה, בזכות השימוש במכשיר חשוב זה.

אופן הלימוד של קורס מע"רים

קורס מע"רים מועבר לכמויות שונות של תלמידים שמעוניינים להעשיר את הידע שלהם בנושא עזרה ראשונה. זה יכול להתקיים בכיתה של בית הספר בשעות הערב, במתנ"ס, במקומות אחרים כמו במשרדים עבור העשרת הידע של העובדים, או במשרדים של חברת העזרה ראשונה.

אופציה נוספת היא לימוד ברשת האינטרנט. קיים מערך שיעורים ואפשר להתחבר אליו מכל מחשב וללמוד שיעור אחר שיעור, עד סיום מלוא השיעורים.

הלמידה המקצועית בכל אחת מהאופציות הללו יוצרת מהפך אצל המשתתפים בקורס. לחלק יש מידע קודם ועבור אחרים מדובר בנושא חדש אך בתום הקרס כולם יודעים מצוין את החומר הנלמד ומקצתם יוכלו להמשיך ללמד תחום זה בעתיד.

הצורך הבסיסי מוביל אזרחים רבים ללמוד זאת ואפשר לראות עלייה מתמדת של הנרשמים בקורסים השונים בשנים האחרונות וזאת לאור העלייה במקרים הקשים כמו תאונות דרכים קטלניות אשר נראות לצערנו לעיתים תכופות.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן