טופס תאונת עבודה ביטוח לאומי 250 (טופס בל 250)

An accident of a man worker at the construction site.

תביעה לנפגעי עבודה- טופס בל 250

כאשר עובד נפגע בזמן ותוך כדי עבודתו יש למלא טפסים להגשת תביעה כדי לקבל דמי פגיעה, הטופס הראשוני שנועד לדווח על תאונת עבודה הינו טופס בל 250 המכונה גם טופס תאונת עבודה, טופס ביטוח לאומי 250 הוא למעשה השלב הראשון שיש לבצע כאשר מתרחשת תאונת עבודה ומהווה בקשה למתן טיפול רפואי ראשוני לנפגע תאונת עבודה, המעסיק נדרש למלא לחתום ולשלוח אל  ביטוח לאומי טופס 250 תאונת עבודה.

מהו טופס בל 250?

טופס 250 ביטוח לאומי תאונת עבודה מהווה בקשה למתן טיפול רפואי ראשוני לנפגע תאונת עבודה ומיועד לשכירים, על המעסיק למלא את הטופס תאונת עבודה ביטוח לאומי 250 ולחתום עליו, ללא חתימת המעסיק אין לטופס ביטוח לאומי טופס 250 תאונת עבודה כל ערך שכן הטופס מהווה הכרתו של המעסיק בתאונה כתאונת עבודה והוא מחויב לדווח עליה לביטוח לאומי, טופס ביטוח לאומי טופס 250 תאונת עבודה אינו מהווה אישור להכרה של ביטוח לאומי לפגיעה כתאונת עבודה.

את הטופס יגיש העובד לקופת החולים בה הוא מבוטח ולבקש מהרופא שלו תעודה ראשונית לנפגע עבודה בו יפרטו הפגיעות וימי המחלה שנתנו בגינם.

מילוי טופס בל 250

טופס 250 ביטוח לאומי תאונת עבודה יכיל:

  • פרטי העובד, מספר הזהות או הדרכון שלו.
  • פרטי המעסיק, מספר תיק ניכויים של מס הכנסה.
  • פרטי התאונה- חשוב לפרט את פרטי התאונה בהרחבה היכן היא קרתה באיזה תאריך ובאיזה שעה.
  • פרטי קופת החולים בה העובד מבוטח ואבחנתו של הרופא הבודק.

 

טופס בל 250 –דברים שחשוב לשים לב

חשוב לפנות למעסיק כמה שיותר מהר ככל שניתן כדי שימלא וישלח אל ביטוח לאומי תאונת עבודה טופס 250 ולוודא שהמעסיק כתב את הפרטים בצורה מדויקת.

למידע נוסף בנושא מימוש זכויות רפואיות אנו מזמינים אתכם לבקר באתר שלנו לב טהור.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן