האם צריך עורך דין מומחה מול ועדות ביטוח לאומי?

Discussing laws

תפקידו של המוסד לביטוח לאומי להבטיח ביטחון סוציאלי לאזרחי המדינה שנקלעו למצב רפואי או כלכלי והם זקוקים לעזרה באמצעות מתן קצבאות, גמלאות, אחוזי נכות, לפי חוק כל אזרח מגיל 18 חייב לשלם דמי ביטוח לאומי,

בחוק הביטוח הלאומי מפורטים המצבים בהם ניתן להגיש תביעות.

מה תפקידו של עורך דין ביטוח לאומי?

עורך דין מומחה יכול לסייע במגוון נושאים ותביעות מול הביטוח הלאומי,

מטרת עבודתו של עורך דין מומחה מול הביטוח הלאומי ללוות את הנפגע לקראת הוועדות, להכין אותו להפנות אותו לרופאים מומחים מתאימים, להיות נוכח בוועדה ולטעון מול הוועדה על מצבו של התובע.

למה עורך דין מול הביטוח לאומי?

הצורך בעורך דין מול הביטוח לאומי אינו מותרות, תקנות הביטוח לאומי מאוד מסובכות מסורבלות ומשתנות מדי תקופה, הבירוקרטיה של התהליך והקשיים שבהם נתקלו התובעים שבאו לקבל את הסיוע המגיע להם הם רבים, רק עורך דין מומחה הבקיא ומנוסה בחקיקה של הביטוח לאומי יכול לסייע בערכאות המשפטיות הנדרשות.

לעורך דין בעל ניסיון יש מיומנויות בהגשת התביעה ובניהולה לעומת אנשים אחרים, הוא בודק את המסמכים הרפואיים ממלא את הטפסים הרלוונטיים, הוא בקי בהתנהלות הוועדות הרפואיות.

רוב האנשים אינם מודעים לזכויות שלהם ולא יצליחו לממש אותם לבדם, עובדה היא כי עורך דין נזיקין בחיפה או בכל מקום אחר משיג תוצאות משמעותיות גבוהות מאשר תובע הניגש עצמאית ללא ייצוג לוועדות הרפואיות של הביטוח לאומי.

איך לבחור עורך דין מומחה מול ועדות  ביטוח לאומי?

כאשר עומדים בפני תביעה מול הביטוח לאומי ומבקשים לפנות לעורך דין נזיקין בחיפה או עורך דין אחר כדי לקבל סיוע מול הביטוח הלאומי יש לשים לב למספר דברים לפני הבחירה: עורכי דין מתמחים במספר רב ומגוון של תביעות לבדוק האם מדובר בעורך דין מתמחה בתחום הספציפי שאותו אנו רוצים לתבוע , עורך דין נזיקין בחיפה עשוי להיות גם מומחה בתביעת מול הביטוח לאומי, חשוב כי  העורך דין יבין את התחום הרפואי. יש לקבל חוות דעת  והמלצות של לקוחות מרוצים אשר תבעו את הביטוח לאומי, יש לבדוק באינטרנט האם יש המלצות או השמצות האם יש לעורך דין אתר באינטרנט אתר מושקע ויוקרתי המעיד על מקצועיות ואיכותיות.

יש לבדוק האם עורך דין נזיקין בחיפה וותיק בתחום שכן לניסיון בתחום יש חשיבות רבה.

אולי תאהבו גם

Sick woman, stomach nausea and about to vomit from food poisening or drinking too much alcohol. Bad

הרעלת מזון בעבודה

הרעלת מזון בעבודה היא תופעה שעלולה להתרחש בכל מקום עבודה שבו מוגש מזון לעובדים. מדובר

Ambulance car of emergency medical service

תאונות בעבודות חשמל

עבודות חשמל הן מהעבודות המסוכנות ביותר בכל הקשור לבטיחות עובדים. התחשמלות כתוצאה מעבודה עלולה לגרום

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן