בדיקת גנטיקה חדשה 2021

בדיקת גנטיקה חדשה 2021

כאשר האישה מקבלת תוצאה חיובית של בדיקת ההיריון היא ובן זוגה בדרך כלל מאושרים מאד. הקו המנחה שלהם הוא ליהנות ממהלך ההיריון ולדאוג לכך שהעובר יהיה בריא ושתהיה לאישה לידה קלה ובידיים מלאות.

בדיקות גנטיות במהלך ההיריון

במהלך ההיריון כל אישה מבצעת הרבה מאד בדיקות בהתאם לחודשי ההתקדמות של ההיריון. כמו בדיקת העמסת סוכר, חלבון עוברי, רמת הברזל שלה ועוד. בנוסף לכך רופאים רבים ממליצים להריוניות גם לבצע בדיקת גנטיקה חדשה 2021.

בדיקה זו היא מקיפה ביותר ומאפשרת לבדוק כ – 400 מחלות שונות שעלולות לפגוע בעובר לאור מוטציות של אחד מבני הזוג או של שניהם, כאשר יש חוסר שיתוף ביניהם. בין הנושאים הנבדקים הם:

  • בדיקות לנוכח מקרים פסיכיאטריים בדורות קודמות במשפחות.
  • בדיקות של ריצוף גנומי באופציות השונות שלהם.
  • סקר גנטי מורחב לכל השילובים האפשריים של המוטציות השונות וקיום של אחד או של כמה מהם בהיריון הספציפי.
  • היתכנות של מחלת הסרטן ומחלות קשות נוספות כמו תסמונת דאון.

ביצוע של בדיקות גנטיות

את בדיקה גנטית חדשה 2021 אפשר לבצע בכל מקום בארץ, אחיות מגיעות לביתה של הלקוחה ומבצעות שם את לקיחת הדגימות, כך שהדבר מתבצע בדיסקרטיות מלאה. לאחר מכן הדגימות מועברות למעבדות מובילות במדינות שונות כמו בגרמניה לצורך פיענוח הנתונים.

מדובר במעבדות המתקדמות ביותר בעולם אשר מסוגלות לעלות על מחלות שונות שבבדיקות אחרות לא היה ידוע שהן קיימות. זו הסיבה שכאשר לרפאים יש חשד ולו הקטן ביותר על היריון לא תקין עקב תוצאה כזו או אחרת, הם ממליצים לבצע בדיקת גנטיקה חדשה 2021 בשביל השקט הנפשי ובשביל לקבל החלטה אם להמשיך את ההיריון או לא.

תוצאות של בדיקות גנטיות

יש מקרים שבהם התוצאות מעידות שההיריון תקין ואפשר להמשיך אותו ולצערנו יש גם מקרים קשים שבעקבותיהם ממליצים על הפסקת ההיריון.

בשביל השקט הנפשי שלכם אנו ממליצים לכם להיות אתנו בקשר ובמידת הצורך נתאם עבורכם את מועד ביצוע הבדיקה הנדרשת כדי שתדעו את מצבו הרפואי של העובר בבדיקה גנטית מעמיקה.

אולי תאהבו גם

הרשמה

הירשמו לניולזטר שלנו לקבלת עדכונים

עקבו אחרינו

דילוג לתוכן